BETPAS337.COM BU ADRES DOĞRUDURbetpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

Betpas337.com

betist önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

var isPaging = true;
var pagingCount = 4;

Fenerbahçeli taraftarlar 7 harika sezonun ardından efsane coach Zeljko Obradovic’in takımdan ayrılışı kabullenmekte zorlanırken, Başkan Ali Koç ve yönetiminin takımın başına getirmek istediği isme de büyük tepki gösterdi. Sanal alemi adeta bombardımana tutan Sarı-Lacivertli taraftalar, “Obra’nın ardından kim gelse gölgesinde kalırdı. Ama 5 milyonluk bütçeyle Ertuğrul Erdoğan’a takım kurdurmak vizyonsuzluğun ta kendisi” yorumunda bulundular.Bazı taraftarlar da “Tahir Karapınar’ı Fener’e hoca yapmıştı. Şaşırmamak lazım” ifadelerini kullandılar. Gelen tepkilerin ardından yönetimin basketbolda nasıl bir yol takip edeceği herkesin merak konusu oldu.

ERTUĞRUL ERDOĞAN FENER’E YABANCI DEĞİL
Ertuğrul Erdoğan uzun yıllar F.Bahçe’de yardımcı coach’luk yaptı. 2010’de Tanjevic hastalanınca onun yerini aldı ve finalde Efes’i devirerek takımı şampiyon yaptı.

Efsane coach Zeljko Obradovic, 1 Euroleague, 4 lig, 3 Cumhurbaşkanlığı ve 3 Türkiye Kupası şampiyonluğuyla Fenerbahçe’ye potada altın dönemini yaşatmıştı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan SULTANBET691.COM SON ADRESİ Mİ başlıklı makalemizde sultanbet691.com az önce değişen ismi, sultanbet691.com bu adresi kullanabilirsiniz ve sultanbet691.com güncel giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS337.COM  BU ADRES DOĞRUDUR

1 Comment on BETPAS337.COM BU ADRES DOĞRUDUR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*