RESTBET389.COM BAŞARILI ADRESİDİRbetpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

Restbet389.com

betist önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

var isPaging = true;
var pagingCount = 4;

Yeni sezonda savunmayı baştan aşağıya değiştirmek isteyen Fenerbahçe’de stoper listesinin ilk sırasında Juan Jesus yer alıyor. Kadro planlamasında başrolde olan Emre Belözoğlu’nun birçok kez izlediği Brezilyalı oyuncuyu mutlaka kadroya katmak istediği belirtiliyor.ROMA BU RAKAMA BIRAKIR!Yönetimin Roma ile temasa geçtiği ve 3 milyon Euro’yu gözden çıkardığı belirtiliyor. İtalyan kulübünün Jesus’un 1 yıl sözleşmesi kaldığı için bu rakamı kabul edeceği ifade ediliyor.JESUS’U İKNA ETMEK ZOR OLACAKAlınan bilgilere göre Sarı-Lacivertliler şu anda Jesus’i iknaya yoğunlaşmış durumda. 29 yaşındaki futbolcu bu sezon başı yapılan teklifi “Türkiye’de oynamam” diyerek geri çevirmişti.

EMRE BİZZAT GÖRÜŞME YAPACAKRoma’da forma şansı bulamayan Brezilyalı stoperle Emre Belözoğlu’nun bizzat görüşeceği öğrenildi. Yönetim, Juan Jesus’tan kesin bir yanıt almadan başka bir stopere teklif yapmayacak.

SOLAK VE ÇOK TEKNİK
Falette’nin sol stoper performansından memnun kalmayan Fenerbahçe, Juan Jesus için seferberlik ilan etti. Sambacı sol ayağını bir orta alan oyuncusu gibi kullanıyor.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0379.COM ONLİNE GÜVENİLİR ADRESİ başlıklı makalemizde supertotobet0379.com artık bu girişi, supertotobet0379.com az önce bu oldu ve supertotobet0379.com güncel giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET389.COM  BAŞARILI ADRESİDİR

2 Comments on RESTBET389.COM BAŞARILI ADRESİDİR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*